Lamborghini Lemans Yatak

Lamborghini Lemans Yatak

Arayın doğru yatağı sizinle birlikte belirleyelim.

0216 366 1787 / 0532 722 0305

Water lateks özellikli yataktır, kauçuk ağacının öz sütünden üretilen doğal malzeme kullanılmış naturel yataktır.

Ortopedik Anatomik yataktır.

5 ZONLU WaterLateks malzeme kullanılarak vücudun yatağa temas ettiği her bölgede ayrı basınç uygulaması oluşturan vücudu daha da konforlu saran ana kucağı hissi veren kişiye özel yataktır.

Lamborghini Lemans Yatak
Lamborghini Lemans Yatak

Kumaşlarda bulunan lavanta bileşenleri ile uyku döneminde güzel kokular sayesinde rahat ve huzurlu bir uyku sağlar.

Kullanılan kumaşlar ve dolgu malzemesi manyetiklenmeyi engellediğin için anti stres özellikli yataktır. Yatak içerisinde bulunan MEMOSOFT dolgu maddesi sayesinde vücutta oluşacak omurga bozukluklarının tedavisini destekler.

Bel ve bacak ağrıları çeken hastalarda da tedavi sürecinde bel ve bacak bölgesinde yatağa temas yerinde oluşacak boşluklarını dolduran MEMOSOFT dolgu malzemesi ile bel bacak basen ve kas ağrılarının tedavisini destekler.

Foam özellikli metal veya yaylı dolgu maddesi kullanılmadığı için oda içerisinde elektrikli ve elektronik ürünlerin oluşturacağı manyetik dalgaların strese  ve manyetiklenmeye bağlı baş ağrısı, kas ağrısı, uyku düzensizlikleri, yorgun uyku gibi rahatsızlıklar önemli özelliği vardır.

3D bağımsız sistemi ile dizayn edilmiş, BİALESTİC kumaş kullanılarak oluşturulmuş yatağımız hava sirkülasyonu yapmasından dolayı nefes alabilme özelliği aşırı sıcaklarda terleme sorunu ortadan kaldıracaktır.

Lamborghini Lemans Yatak içeriği
Lamborghini Lemans Yatak içeriği

Hava sirkülasyonu 3D özelliği BİALESTİC kumaş antibakteriyel kumaş özellikleri ile yatak içerisinde oluşacak MİTE AKAR gibi insan sağlığına zarar veren bakterilerin oluşumunu ENGELLER. Süpersoft kapitone içi dolgu malzemesi ile her daim rahat ve konforlu uyku sağlar.

Doğal malzeme kullanılarak üretilmiş doğaya saygılı çevre dostu yataklardır.

Eşlerin yatmış olduğu bölümlere noktasal baskı yaparak, uyku esnasında eşlerin birbirini rahatsız etmesi engeller.

İtalya’da 60 yıllık tecrübe ışığında otomasyon sistemi ile el değmeden tüketicinin evinde paketleri açılarak doğal hijyen sağlanmaktadır.

Uluslararası sertifikalar ile üretilmiştir ürünlerimiz 12 yıl garantilidir.

Yatak yüksekliği 22 cm.

Online Sipariş: http://www.mobilyayatak.com/lamborghini-lemans-yatak

Telefon: 0216 366 1787

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir