Doğal lateks yatak 2020

Doğal Lateks Yatak (Latex)

Mobilya – Yatak

GommaGomma  EURO LATEX üyesi olup Euro Latex ECO-Standard dünya stanadartlarına uygun olarak üretilmektedir. 20 cm %100 Lateks Kauçuk ağacının öz sütün den üretilmiş olan doğal bir yataktır tropikal bölgelerde elde edilen süt işlenerek yatak haline getirilmiştir 7 zone özelliği 7 farklı alanda farklı direnç gösteren ortopedik ve anatomik yataktır. Daha rahat ve ortopedik uyku uyumanıza ve yardımcı olur esnek yapısı sayesinde bedendeki boşlukları doldurarak omurgayı ideal düzlükte tutar ve bel bacak basen ve kas ağırlığının giderilmesinde yardımcı olur.

İçerisinde herhangi bir yay yada metal içermediği için statik elektrik barındırmaz buna bağlı uyku düzensizlikleri kas ağrısı baş ağrısı ve yorgunluk gibi etkilerden tamamen uzak bırakır.

20 santim %100 lateks yapısı sayesinde her iki tarafını da aynı performansla çok uzun yıllar boyunca sentetikden uzak kalarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lateks doğal doğası gereği nefes alabilen bir malzemedir ayrıca ürün de bulunan havalandırma delikleri sayesinde nefes alma özelliği katlanarak gece boyunca ideal uyku ısısının yakalanmasını sağlar böylece serin ve kuru bir uyku deneyim sunar kullanılan büyük gözenekli delikler sayesinde havalandırma ekstra düzeye çıkartılır ve yatağa bağlı terlemeyi önler fermuarlı çıkartıp yıkanabilir özellikle anti bakteriyel ve anti mite kılıfı sayesinde daha hijyenik daha kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Doğal Lateks Yatak Ortopedik, rahat, vücudunuzun şekliyle uyumlu ve sağlıklıdır. Tamamen hava alabilir yapısı ile teri emer koku yapmaz. Esnek ve darbe emicidir sürekli, yumuşaklık ve süspansiyon hissi verir. Uzun ömürlü olup asla zamanla çökme yapmaz anti-bakteriyel mayt ve mikrop oluşumunu engeller.

Doğal lateks yatak 20 yüksekliğinde tamamen doğal lateks organik cotton yıkanabilir kılıflı. ” İtalya ” tek ve çift kişilik yatak ölçülerinde.
Lateks doğal kauçuk, Ekvator altı alanlardaki ağaçların ve ağırlıkla Havea Brasiliensis ağaç hücrelerinin ürünüdür.

Doğal Lateks Yatak Özellikleri ve Fiyatı

Yatak fiyatları 10000 TL – 20000 TL arasında yatak ölçüsüne göre değişmektedir.

Güncel doğal lateks yatak fiyatlarını https://dogallateksyatak.com/ adresinden inceleyebilirsiniz.
Modern kimyanın doğal lateksin molekül özelliklerine kopyalayarak, sertleştirme işleminden geçirdikten sonra, kauçuğa son derece benzer özellikler gösteren bir polimer elde etmiştir.

Doğal lateksin özelliklerine ek olarak GommaGomma  bulunan gözeneklerin arasındaki 7 önemli bölgeye gelişmiş geometrik özellikler ekleyerek, yüzeyi kişiselleştirmiş desenler ortaya çıkarmaktadır.

Ayrıca, sürekli araştırma ve geliştirme yapmamız bize malzeme ve tedavi konuları açısından yenilikçi çözümler sunmamıza olanak vermektedir.

Lateks organik yaşam tarzının uyku halidir…
Lateks yataklar, ağırlığınıza, omurga şeklinize ve yatma alışkanlıklarınıza sağladığı uyum ile dünyada milyonlarca tüketicinin tercihi haline gelmiştir.

İtalyan & Belçika Lateksi çünkü;
Çünkü dünyada çok az bulunan lateks üreticilerinin üretim sürecinde yeterli teknik bilgi ve bu alanda gerekli deneyime ihtiyaçları vardır.

Teknik bilgi ve üretim özelliklerini tipik el işçiliğiyle birleştiren GommaGomma ’ın teknik uzmanları ve mühendislerine güvenebilirsiniz.

Bu ayrıntı bizi dünyandaki diğer üreticilerinin arasında esnek, detaylara dikkatli, estetik ve zerafet açısından diğerlerinden bir adım önde olmamızı sağlıyor.

Buna ek olarak, yüz yıllardır üretim tecrübesi ve üretimin eş anlamlısı olan ‘Made In Italy” markası zaman içinde İtalyan ürünlerinin kalitesi ve güzelliğinin her şekilde garanti etmeye devam etmektedir.

GommaGomma (İtalyan latex markası) 1955’lerin başından bu yana lateks yatak ve yastık üreticileri arasında tartışılmaz bir lider konumunda. Piyasaya sunduğumuz geniş ürün yelpazesi sayesinde, birbirinden çok farklı ticari alanlara hitap etmekteyiz.
Uzun yıllardır elde ettiği lateks yatak tecrübesini şimdi Türkiye’de siz kullanıcıların hizmetine sunuyor. Doğal ve üstün bir yatak olan lateks yataklar dünyanın bir çok yöresinden sonra artık Türkiye’de. Belçika, Çek Cumhuriyeti ve Guatamala’da lateks işleme ve üretim tesisleri bulunan firmamız Avrupa, Amerika ve Asya kıtasındaki bir çok ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüzlerce çalışanıyla sizlere ve ailenize daha sağlıklı, daha ergonomik ve daha kaliteli ürünler üretmek adına kendisini yenilemektedir. EuroLateks, ISOTEKS, LGA, TUV gibi bir çok geçerli sertifikaya sahip Rainforrest Alliance üyesi bir firmadır.

Dünyanın en kaliteli lateks sütünden son teknoloji makineler tarafından pişirilerek üretilmektedir. Lateks ormanından başlayan serüven evinize kadar titizlikle planlanır ve size en üstün kalitede ve en doğal ürünler ulaştırılır.

Günümüzün hızlı ulaşım, iletişim olanakları ve artık kısalan mesafeler sayesinde bütün dünyaya %100 Made in Italy ‘GommaGomma’nin lateks estetiğinin mükemmelliğini sunmak için fırsat yakaladık.

Yatak kılıflarımızda BELÇİKA Bekaert Tekstil firmasının %100 Pamuk Organik Kotton ve Tence kılıfları kullanılmaktadır.

El değmeden üretilir. Anti Alerjik, Anti bakteriyel bir üründür.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.