Quallofil Air Allerban Anti-Mite Yastık Terletmeyen

Quallofil Air Allerban ALMANYA’da bulunan DACRON firması tarafından üretilmektedir.

Dacron üstün teknoloji ile ürettiği 700 gr/adet yastıklarla uyku konforunuzu en üst seviyeye taşır. Saten kumaşıyla ipeksi bir dokunuş sağlar. Daha sağlıklı ve rahat bir uyku desteği sunar.

Yastık 50×70 cm ebatındadır.

İçeriğindeki Allerban® dolgu katkılı elyalfları sayesinde anti-mite, anti-bakteriyel, anti-mantar etkili, çok özel ultra hijyenik bir üründür.

quallofil-allerban-terletmeyen-yastik
quallofil-allerban-terletmeyen-yastik

Quallofil Air Allerban Yastık Neden Çok Farklı?

Anti Toz Akarı, Anti Mikrobiyel; Elyaf dolguya eklenmiş aktif madde içeriği olan Allerban®, elyafı toz akarı, mantar ve bakteri oluşumlarına karşı korur.Allerban®’ın verimliliği ve güvenilirliği bağımsız laboratuvarlarda (IFTH-Fransa, ISEGA -Almanya ve Çevre Koruma Ajansı (EPA)-ABD) test edilmiştir.

Hafiflik; Bu ürünün dolgu elyafı minimum ağırlıkla maksimum konfor sağlamak üzere özel olarak biraraya getirilmiş çok ince ve çok hafif liflerden oluşur.

Allerban Elyafının hava Geçirgenliğini Sağlayan Yapısı
Allerban Elyafının hava Geçirgenliğini Sağlayan Yapısı

Düzenli Sıcaklık; Yorganınızın içerisindeki içi boş olarak tasarlanmış elyaflar hava sirkülasyonunu geliştirirken nem birikmesini azaltarak tüm gece boyunca hoş bir mikro iklim oluşturur.

Ekstra Şişkin; Dolgu maksimum sıcaklık ve hacmi vermek üzere yüksek hava içeriğiyle düşünülmüş içi boş elyaftan üretilmiştir.

Üstün Konfor; Yastık ya da yorganınızın dolgu elyafları en mükemmel ve uzun süreli konforu sağlayacak biçimde titizlikle seçilir ve kontrol edilir.

Makinede Yıkanabilir; Bu ürün makinede yıkanıp kurutulabilir.

Kalite; Dacron® marka elyaf dolgulu her yatak ürünü numaralı bir marka etiketi taşır. Bu özel numara ürünün lisans altında üretildiğini ve Dacron® kalite standartlarını karşıladığını gösterir.

1 thoughts on “Quallofil Air Allerban Anti-Mite Yastık Terletmeyen”

  1. Emine Yıldırım

    Ben bu markanın dacrom oualofil air yorganını aldım yorgandan çok memnun kaldım yalnız nevresimi değiştirirken elektriklenme oluyor polyester yazıyor bu beni rahatsız etti ne yapabilirim

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.