Hasta Yatağı Motor Hareketli Ortopedik Medikal

Mobilya Yatak
Mobilya Yatak

Hasta Yatağı

Evde veya hastanede tedavisi süren, bakıma muhtaç olan kişiler için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan yatak çeşitlerine hasta yatağı denir. Uzun süren dinlenme ve istirahat gerektiren tedavilerde hastanın sağlığını ve tedavi sürecini kolaylaştırmaya çalışan ürünlerdir. Hasta yatakları kişinin rahatlığını ve konforunu arttırır.

Hasta yatağı karyola kasası, yatak ve ahşap motorlu lata gibi parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çalışmaktadır. Alman Rebell motor sayesinde baş tarafı 90 derece, ayak tarafı ise 35 derece hareket edebilme özelliğine sahiptir.

Ahşap lata kısımlar esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Motorlu lata tamamen alman menşeilidir. Türkiye’de üretilmiş veya Çin malı motorlar kullanılmaz.

Hasta Yatağı Modelleri ve Çeşitleri

 • Doğal Lateks Yatak,
 • Vico Yatak,
 • HR Yatak,

Doğal Lateks yatak; 18 cm blok yüksekliğindedir. İtalya’da GommaGomma firması tarafından üretilen doğal lateks yataklar kullanılmaktadır. Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun süreli yatarak tedavi gören hastaların vücudunda sürekli yatmaya bağlı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Vico yatak; 18 cm – 6 cm visco – 12 cm HR High resellent (sünger) malzemeden üretilmektedir. Yatak üzerine geçirilmiş kılıf kolay çıkarılabilmesi için fermuarlıdır. Anti bakteriyel özelliği bulunmaktadır.

HR Yatak; 18 cm tamamen HR High Resellent (sünger) malzemeden üretilmektedir. Diğer yatak çeşitlerine göre biraz daha sert bir yataktır. Kolay değiştirilebilmesi için fermuarlı kılıf ile kaplanmıştır. Fermuarlı kılıf kolayca çıkarılıp temizlenebilir veya yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde uzun süre yatarak tedavi görmek zorunda kalan hastalın vücut yarası gibi problemlerle karşılanmasını önler.

Ev Tipi Hasta Yatağı olarak da çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır.

Halk arasından motorlu yatak veya hareketli yatak olarak da isimlendirilmektedir. Hasta yataklarının en önemli aksamı hasta karyolası olarak tabir edilen parçadır. Bu parçanın esnek olması ve dayanıklı olması yatağın uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlar.

Hasta Yatağı Fiyatları

Markaya, kaliteye ve barındırdığı diğer özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hasta Yatağı, hastanın tedavi sürecinde bakımını, temizliğini, hijyenini ve sağlığını korumaya yardımcı araç ve gereçlerin başında gelir. Hasta yatağından en iyi şekilde verim alabilmek için kaliteli ve bilinen markalar tercih edilmelidir.

 SİPARİŞ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN

+90 216 366 1787

https://www.homelli.com.tr/urun-kategori/hareketli-yatak/

Sipariş Telefon +90 216 366 17 87

Başı kalkan yatak
Başı kalkan yatak
Hasta karyolası modelleri
Hasta karyolası modelleri
Hasta Yatağı
Hasta Yatağı
Motorlu başı kalkan yatak
Motorlu başı kalkan yatak

 

SİTEMİZDEN HASTA YATAĞI SATIŞI YAPILMAMAKTADIR. YAZI SADECE TANITIM AMAÇLI KONULMUŞTUR.

6 Yorum

 1. […] ayarlayabilen bu yataklar, özel motoruyla oldukça kalitelidir. Orijinal Alman motorlu hasta yatağı ürünlerimizle, hastalara bakmak çok daha kolay bir hale gelecektir. Kullanışlı ve pratik […]

  Cevapla
 2. […] yatağınız kalitesi çok daha iyi anlaşılmaktadır. Bir hasta için en önemli şey hasta yatağı seçeneğidir. Kuruluşumuz hastalara özel olarak tasarladığımız, işlevsellik olarak […]

  Cevapla
 3. […] olmaktadır. Böyle istenmeyen durumlarda hastaların rahat etmesi için firmamız, sağlıklı hasta yatağı seçenekleriyle hastalar için birinci sınıf çözüm […]

  Cevapla
 4. 15 Nisan 2017
  Sema Tabakçı

  Ankara’ya gönderiyormusunuz? Kargo Ücreti oluyormu?

  Cevapla
  • 15 Nisan 2017
   Mobilya Yatak

   Sayın Sema Tabakçı

   Ankara’ya ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. detaylı bilgi içi nsatış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla
 5. 04 Şubat 2011
  Ersin Karaca

  bir tanıdığımızda gördüm çok kullanışlı ve güzel görünüyor diğer hastane yatakları kadar kaba ve büyük değil normal bir yatak gibi sürekli kullanılabilecek bir ürün

  Cevapla

Soru Sor

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.